Kinkekaardi tingimused

 1. Kinkekaarti saab kasutada dekoorklaas.ee e-poes ja muul viisil Clyde OÜ-lt kaupa tellitud kaupade eest tasumiseks.
 2. Kinkekaarti saad kasutada sellel toodud unikaalse koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra.
 3. Kampaania templiga kinkekaarti saab kasutada iga ostu kohta ühe kinkekaardi.
 4. Kampaania templiga kinkekaarti saab kasutada alates 100 eurosest ostust.
 5. Kinkekaardi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt, et see ei satuks soovimatult kolmandate isikute kätte.
 6. Kinkekaardi ostmisel dekoorklaas.ee e-poest veendu, et e-posti aadress, millele soovid kinkekaardi saatmist, on korrektne.
 7. Clyde OÜ ei vastuta kinkekaardi unikaalse koodi kolmandate isikute kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest (sh juhul, kui kinkekaart satub kolmandate isikute kätte ebakorrektse e-posti aadressi sisestamise tõttu, sisestatud e-posti aadressile määratud automaatsete suunamiste vms tõttu).
 8. Kinkekaart kehtib vaid sellel märgitud tähtajani. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarti Clyde OÜ ei hüvita.
 9. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu, Clyde OÜ ei osta seda tagasi ega vaheta ümber.
 10. Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas.
 11. Kui soovitud kaupade maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saad puudujääva osa tasuda teiste Clyde OÜ poolt aktsepteeritavate maksevahenditega valides sobiva maksevahendi ostu sooritamise hetkel.
 12. Kinkekaardi ostmisel Clyde OÜ e-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 7 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (Clyde OÜ e-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Clyde OÜ saatis kinkekaardi soovitud e-posti aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.
 13. Kampaaniate korraldamiseks kasutatavaid sooduskuponge saab kasutada iga ostu kohta ühe sooduskupongi.
 14. Kampaania templiga sooduskupongi saab kasutada alates 100 eurosest ostust.
 15. Kinkekaartide(s.h. sooduskuponge) kasutamise tingimusi on Clyde OÜ-l õigus muuta avaldades vastavasisulise info 14 päevase etteteatamisega Clyde OÜ kodulehel dekoorklaas.ee

E-poes kinkekaardiga ostu sooritamisel ilmnevate probleemide korral võta ühendust (372) 5584123 või saada meile e-kiri aadressile info@dekoorklaas.ee

Dekoorklaas Meeskond