Dekoorkleebisega dušiseinad

Klaasvaheseinad

Klaasist dušiseinad on praktilised ja lihtsad abivahendid, mille kaunistamiseks on palju erinevaid võimalusi.

Dekoorkleebisega dušiseinad võimaldavad muuta interjööri lihtsalt ja kiirelt. Saate valida matt või läikiva pinnatöötluse vahel, muuta dušiklaasi läbipaistvust kas ühtlaste toonidega -liivaprits, pronks, hall jne. või kasutada juba valmis pilte, ning mustreid. Kui aga meie valikust sobivat ei leia, saate alati kasutada oma pilte. Saate luua teile sobivast pildist  just sellise disaini nagu soovite. Aitame teie valitud pilti töödelda nii, et sellest saab teie dušiklaasile sobiva suurusega fail.

Lisaks anname sisekujundusalast nõu või leiame teile sisekujundaja. Valmis klaasi toome soovi korral kohale ning aitame ka paigaldusega.

Meie dušiseina paneel on valmistatud 8mm karastatud klaasist ja kinnitused on  anodeeritud alumiiniumist. Kergeim viis selle dušiseina eluiga pikendada on seda puhastada hoolikalt ja õigesti. Kasutage tavalist üldpuhastusvahendit ja pehmet lappi või käsna. Vältige terasvilla või küürimiskäsnasid; soolhappe, väävelhappe või seebikivi kasutamisega peab olema ettevaatlik. Lahusteid nagu atsetoon, vedeldid või triklooreteen ei ole puhastamiseks soovitav kasutada.Tõmmake dušisein alati pärast duši all käimist kummikaabitsaga üle, et vältida lubjarantide tekkimist. Nii hoiate dušiseina kena ja puhtana. Samuti on oluline korralik ventilatsioon. Võite kasutada näiteks puhurit, et hoida ära niiskuse ja hallituse teket.

Share this post