Köögi tagasein 332

Köögi tagasein 332

KLAAS + TRÜKK – KÖÖGI TAUST

Pakume köögi tagaseina katmist karastatud klaasiga millele on kinnitatud spetsiaalne trükiga kile. Tellimisel arvestage asjaoluga, et hilisemalt klaasi töödelda ei ole võimalik, mõõte muuta, avasid puurida jne.
Suuremate mõõtmetega köögiklaaside puhul (alates laiusest 2000mm), kasutame 6 mm klaasi.

Tellimiseks sisesta klaasi mõõdud ning vali vajalikud lisateenused:

Saada päring

Dekoorklaas pakub omalt poolt väga palju erinevaid ideelahendusi koos nutikate tootmisvõimaluste ja erinevate materjalidega.

Pildiga köögi tagasein on hea võimalus luua oma köögis meeleolu ja mängida mistahes toonide ja piltidega. Meilt leiate suure valiku värvilisi lahendusi. Alustamiseks peaksite valima teile sobivate meeleolude, tonaalsuse ning interjööriga sobiva pildi või pildid.  Lisaks sobivusele üldise kujunduse ja koloriidiga tuleb kindlasti läbi mõelda ka igapäevased praktilised vajadused – pistikud avad jne., mis hakkavad pildi lõplikku väljanägemist ja kasutuskõlblikkust mõjutama. Samuti soovitame ajas ka pisut ette mõtelda — arvestada, millised võiksid olla pere vajadused näiteks kahe või kolme aasta pärast.

Juhul kui tunnete, et see kõik on liiga keeruline, võite kasutada meie meeskonna abi. Dekoorklaas pakub lahkelt välja omapoolseid lahendusi kõigile neile kes julgevad oma soove ja mõtteid meiega jagada ja vajadusel kaasab sisearhitekti või sisekujundaja, et tulemus saaks laitmatu ja just teie elustiili toetava meeleoluga.

Pilt trükitakse spetsiaalsetele kiledele ja kinnitatakse kas karastatud klaasi tagumisele küljele.