Köögi taustaklaas MINI 341

86.69 

Köögi taustaklaas MINI 341

86.69 

OPTIWHITE KLAAS MÕÕT 700 X 600mm + TAUSTVÄRVITUD, RAL 9005, MUST

Pakume köögi tagaseina katmist karastatud ja värvitud klaasiga. Tellimisel arvestage asjaoluga, et selle toote mõõte muuta ei saa.
Selle köögitausta puhul on kasutatud 6 mm paksusega optiwhite klaasi.

ÄÄRERIBA TELLIMISEL H=200mm HIND 41,28EUR/jm.

Saada päring

Dekoorklaas pakub omalt poolt väga palju erinevaid ideelahendusi koos nutikate tootmisvõimaluste ja erinevate materjalidega.

Pildiga või värvitud köögi tagasein on hea võimalus luua oma köögis meeleolu ja mängida mistahes toonide ja piltidega. Meilt leiate suure valiku värvilisi lahendusi. Alustamiseks peaksite valima teile sobivate meeleolude, tonaalsuse ning interjööriga sobiva pildi või pildid.  Lisaks sobivusele üldise kujunduse ja koloriidiga tuleb kindlasti läbi mõelda ka igapäevased praktilised vajadused – pistikud avad jne., mis hakkavad pildi lõplikku väljanägemist ja kasutuskõlblikkust mõjutama. Samuti soovitame ajas ka pisut ette mõtelda — arvestada, millised võiksid olla pere vajadused näiteks kahe või kolme aasta pärast.

Juhul kui tunnete, et see kõik on liiga keeruline, võite kasutada meie meeskonna abi. Dekoorklaas pakub lahkelt välja omapoolseid lahendusi kõigile neile kes julgevad oma soove ja mõtteid meiega jagada ja vajadusel kaasab sisearhitekti või sisekujundaja, et tulemus saaks laitmatu ja just teie elustiili toetava meeleoluga.

Pilt trükitakse spetsiaalsetele kiledele ja kinnitatakse kas karastatud klaasi tagumisele küljele.