Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas leida/valida sobivat pilti?

Valige meelepärane ja tasuta pilt meie e-poe valikust. Soovi korral kasutage laadige oma pilt, kasutades selleks lingi “ telli oma pilt”.

Oma pildi saatmisel on vajalik veenduda, et pildi kvaliteet vastaks klaasi mõõtudele – lihtsustatud spikker pildi resolutsiooni määramiseks on järgmine:

Klaasi laius  x  3,8  =  pixel ;  Klaasi kõrgus  x  3,8  = pixel

Näide:  Soovite klaasi, mille mõõtmed on 3 400 mm x  650 mm siis sobiv pilt oleks mõõdus 12 920 x 2 470 px.

Kui mõlemad mõõdud ei ole täpsed saab pildist lõigata sobiva kaadri. Oluline on valikul arvestada pikema mõõdu sobivusega.

Kust kohast ja kuidas osta pilti kui endal sobivat pilti ei ole?

Parim ja soodsaim võimalus pilti otsida ja osta on pildipangast. Meie kasutame ja soovitame kasutada pildipanka mis asub aadressil shutterstock.com. Tellides foto läbi antud fotopanga ning läbi meie e-poe on kõik pildid hinnaga 18€. Kui olete sobiva pildi leidnud, valige e-poest toode “Omapilt” ja lisage tellimuse märkustesse pildid ID kood, mis on unikaalne igal pildil.

Pildipangast pildi otsimiseks sisesta sulle sobiv märksõna pildipanga otsingusse ja mõne hetkepärast leiad ennast olukorrast kus valiku tegemine võib olla vägagi keeruline.

Kuidas võtta köögitausta tellimiseks vajalike mõõte?

Kõik mõõdud tuleks võtta võimalikult täpselt ja edastada meile mõõtühikus millimeeter (mm) ( N: 1 370mm x 600mm). Pistikuavade mõõdud mõõdetakse avade tsentrist ning nende positsioneerimiseks võtke külgmine mõõt alati lähemast servast ning nende kõrgus alati alumisest servast. vt. joonis 1

Joonis 1

Juhul kui vajate kahte või enamat köögiklaasi mis käivad omavahel kokku siis peaks nende mõõtmisel alati arvestama maha tellitava klaasi paksuse  vt. joonis 2.

Joonis 2

 

Juhul kui teie klaas on erikujuline, siis on vaja lisada veel mõned mõõdud mis kõik võetakse alumisest servast suunaga ülesse poole. Vaata joonis 3.

Joonis 3

Kui mõõtude võtmine ei lähe plaanipäraselt või te pole kindel nende õigsuses, tasub kaaluda meie meeskonna kutsumist. Sellisel juhul vastutab tulemuse ja sobivuse eest Dekoorklaasi meeskond.

Kui suurt klaasi saab toota?

Ühes tükis saab toota kuni 3 900 mm. Juhul kui vajate pikemat klaasi, siis saate selle tellida mitmest osast.

Kas hilisemalt on võimalik pilti vahetada?

Pildi vahetamine on võimalik klaasidel mille paigaldusel on kasutatud dekoratiivkinnitusi. Silikoonliimiga paigaldatud klaasil pilti vahetada hiljem ei saa. Samuti ei saa kord juba silikoon liimiga paigaldatavat klaasi paigaldada kinnitustega.

Kuidas tellitud köögiklaasi paigaladada?

Klaas paigaldatakse üldjuhul happe-vaba silikooniga või dekoratiivpoltide abil. Kui soovite paigaldada poltidega, palun sellest kindlasti “tellimuse märkuste” all teada anda. Siis teame arvestada avade puurimisega klaasi.

NB! Loe alati enne paigaldamist klaasiga kaasas olevast juhendit.

Kas te pakute klaasile ka transporti?

Jah, kui soovite ise paigaldada siis pakume klaasile ka transporti. Klaas transporditakse teie välisukseni.

Kuidas hooldada köögiklaasi?

Klaasi puhastamiseks kasutage puhast aknapesulappi ja vajalikul hulgal puhast vett ning vajadusel nõrgatoimelisi klaasipuhastusvahendeid.  Ärge kasutage abrassiivseid puhastusvahendeid (tolmuseid lappe, metallseid vahendeid jne.)