Klaaside kiletamine päikese-, dekoratiiv-, ja turvakilega

Klaaside kiletamine 1 940×300 px

Dekoorklaas meeeskond on võimeline katma väga erinevate kiledega peaaegu kõiki klaase (pindasid, objekte). Omame pikajalist kogemust nii väikeste kui suuret mahtudega tööde teostamisel. Olgu siis tegu mistahes objektiga, kõrghoonetest kuni väikeeramuteni – iga töö puhul leiame kliendile sobiva lahenduse.


Päiksekaitsekile (peegelkile)

Päikesekaitsekiled tõrjuvad kuumust ja pimestavalt eredat valgust, pakuvad kaitset UV-kiirguse eest ning takistavad siseinterjööri pleekimist.Samal ajal säästab see raha ja muudab ruumis viibimise tunduvalt mugavamaks.

Vaata lisa


Dekoratiivkiled (lõikekiled ja trükikiled)

Dekoratiivkiled ja kleebised sobivad nii koju kui ka kontoritesse, kauplustesse, tööruumidesse jne. Nendega on võimalik katta ja kujundada sisuliselt kõike. Muuta esemete välimust, luua meeleolu ja erinevate materjalide imitatsioone, muuta valguse hulka või blokeerida see üldse.

Vaata lisa


Turvakile (läbipaistev, erineva paksusega)

Turvakile on kiire ja lihtne viis olulisel määral suurendada aknaklaaside turvalisust ja ohutust. Turvakile hoiab klaasi purunemise korral killud koos ja takistab läbi akna hoonesse tungimist. Tänu sellele on Teie vara kaitstud soovimatute sissetungijate ja ilmastiku mõjude eest.

Vaata lisa