Radiaatori katted

Radaator 2

Oled tüdinenud  vanadest  malm radiaatoritest, mille iga ribi tuleb  eraldi värvida?

Ka värskelt värvitud radiaatorite välimus jätab tihti soovida. Selle olukorra muutmiseks on mitu võimalust: osta ja paigaldada uued radiaatorid, taastada värske välimus kasutades liivapritsiga puhastust ja kattes uue värviga või asjatundlikult tellida põnevad ja meeleolukad radiaatori katted. Viimane  neist on lihtsaim ja mugavaim viis muuta olukorda ilma suurema vaevata.

Radaator 4

Dekoorklaas pakub klaasist ja alumiiniumist radiaatori katteid, milllele trükime just teile sobiva dekoratiivpildi.

Mõlema alusega katted on ohutud tulevad toime ka kaitsefunktsiooniga. Klaas katted annavad sisekujunduslikult suuremaid võimalusi, alumiinium aga omakorda on löögikindlam.

Hoolimata kõigist oma eelistest  ja kaitsvatest omadustest on kõikidel radiaatorikatetel üks puudus – nad takistavad vähemal või rohkemal määral sooja õhu ühtlast voolu köetavatesse ruumidesse. Suur hulk soojust läheb radiaatorist lihtsalt läbi välisseina õue. Selliseid soojuskao vältimiseks tuleb paigaldada  radiaatori  taha soojust isoleeriv kate – see on õhuke poroloon, kaetud fooliumiga. Ainult nii on võimalik suunata kogu radiaatori küttevõimsus köetavatesse ruumidesse.

Radaator 3

 

 

Dekoratiivse katte  saab  radiaatorile paigaldada lihtsalt.

Dekoorklaasi pakutavate dekoratiivkatete komplektis on kinnitused ja kate ise on otse radiaatoritele riputatav.

Radaator 5

[gravityform id=”7″ name=”Saada meile oma hinnapäring” title=”false”]