Kuidas käib tellimine?

Vali oma klaasile taustapilt

Oma taustapildi saad endale täiesti tasuta valida kas meie pildipangast või Shutterstockist. Võimalik on ka laadida üles oma pilt.

Võta oma köögiklaasi mõõdud

Mõõda köögiklaasi suurus millimeetri täpsusega. Vajadusel saab tellida meilt ka mõõdistamise.
Taustapildi valimine Dekoorklaasi pildipangast
Kõik meie pildipangas olevad pildid on trüki jaoks sobiva suurusega. Vaata meie pildipanka siit.
Taustapildi valimine Shutterstock'ist
Tellides meie käest köögi klaasi, saad Shutterstockist valida endale sobiva pildi täiesti tasuta. Silmas tuleb ainult pidada, et valitud pilt oleks trüki jaoks piisava suurusega. Loe lähemalt Shutterstockist pildi valimise kohta siit.
Oma pildiga klaasi tellimine
Kui soovid kasutada enda pilti, siis esmalt vaata, et sinu pilt oleks trüki jaoks piisava suurusega. Vaata lähemalt, millised on nõudmised oma pildile.
Mõõtude võtmine
Kui võtad oma mõõdud ise, siis veendu, et teed seda õigesti. Tellimiseks esitatud mõõdud peavad olema millimeetri täpusega. Dekoorklaaside tellimisel on väga oluline täpne mõõtmine kuna kord juba valmis toodetud klaasi suurust enam muuta pole võimalik. Loe rohkem mõõtude võtmisest siit.
Telli mõõdistamine meilt
Mõõtke esmalt ise nii hästi kui oskate ja võtke tellimisel aluseks saadud ligikaudsed mõõdud ning lisage valikutest mõõdistamise teenus. Kohe peale tellimuse kinnitamist võtab meie meeskond teiega ühendust, täpsustatab asukoha ja lepib kokku Teile sobiva aja mõõdistamise teostamiseks.

Köögi taustaklaasi tellimine

Kõigepealt lisa oma mõõtudega köögiklaas ostukorvi. Kui köögiklaas on nurgaga, siis tuleb lisada need ostukorvi eraldi. Ostukorvis saad soovi korral lisada mõõdistamise ja paigalduse.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Vertical
Horizontal
Köögiklaas
Hind
Name Total
"{{getWooProductName}}"on lisatud sinu ostukorvi