Kasutustingimused

 

Üldsätted

 • Käesolevad e-tellimiskeskkonna kasutustingimused (edaspidi Tingimused) reguleerivad aadressil dekoorklaas.ee asuva e-tellimiskeskkonna (edaspidi dekoorklaas.ee) haldaja, kelleks on Dekoorklaas OÜ (edaspidi Müüja), ja dekoorklaas.ee kasutaja (edaspidi Ostja) vahelisi dekoorklaas.ee e-keskkonna kasutamisest ja selle käigus sõlmitavatest tehingutest tulenevaid õigussuhteid, samuti dekoorklaas e-keskkonna kasutamise üldtingimusi.
 • Enne Kauba suhtes ostu-müügitehingu teostamist ja ka muid dekoorklaas.ee teenuseid kasutades kinnitab Ostja, et ta on Tingimustega tutvunud, nõustub neid täitma ja järgima ning käsitleb neid Müüjaga sõlmitava tehingu siduvate tingimustena. Tingimustega mittenõustuv Ostja ei saa Müüjaga sooritada Kauba suhtes ostu-müügitehingut käesoleva internetikeskkonna vahendusel.
 • Lisaks Tingimustele reguleerivad Müüja ja Ostja vahelisi dekoorklaas.ee e-keskonna kasutamisest tekkivaid õigussuhteid ka Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid, millistest tuleb Müüjal ja Ostjal lähtuda ka Tingimustes eraldi lahendamata jäänud küsimustes.

Ostu-müügitehingu pooled

 • Müüja on dekoorklaas.ee haldajaks olev äriühing ärinimega Dekoorklaas OÜ (registrikood 14146196, asukoht Tänassilma tee 17-17, Tänassilma küla, Saku vald, Harju maakond, 76406, tel +372 55 84 123, e-post info@dekoorklaas.ee).
 • Ostjaks võib olla vähemalt 16-aastane füüsiline isik ja iga juriidiline isik, kes enne ostu-müügitehingu teostamist ja ka muid dekoorklaas.ee teenuseid kasutades kinnitab, et on Tingimustega tutvunud ning nõustub ja kohustub neid täitma.

Kaupade hinnad, kättesaadavus ja tooteinfo

 • Kõikide dekoorklaas.ee e-keskkonnas müüdavate Kaupade hinnad on Eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis ostu-müügitehingu sooritamise hetkel kehtivat käibemaksu, samuti muid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.
 • Juhul kui klient tellib kauba ilma mõõdistamis teenuseta, siis vastutab klient müüjale edastatud mõõtude korrektsuse eest.
 • Tellitud tooted on võimalik tellida endale ukseni üle Eesti või Tallinnas ise järgi tulla. Kauba kättesaamise tingimused lisab ostja e-poes enne ostu lõplikku kinnitamist.
 • Kui kaupadele ise järgi tulla:
  Tellimusele transporditasu ei lisandu
  Tooted väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel, või eelnevalt teisiti kokku leppides.
Pretensioone saab esitada 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.

dekoorklaas.ee veebikeskkonnas kuvatud teostused ja pildi lisavalikud on illustratiivsed. Tellijale tarnitava foto värvid ja tonaalsus võivad vähesel määral erineda tellijale tellimuse koostamisel kuvatust.

Dekoorklaas Meeskond