Mõõdistamine

Kööki tagaseina mõõtmine

Dekoorklaas pakub oma e-poe klientidele mõõdistamise teenust

dekoorklaaside tellimisel on väga oluline täpne mõõtmine kuna kord juba valmis toodetud klaasi suurust enam muuta pole võimalik.

Soovite, et dekoorklaas.ee meeskond võtab ise vajalikud mõõdud, siis:

Mõõtke esmalt ise nii hästi kui oskate ja võtke tellimisel aluseks saadud ligikaudsed mõõdud ning lisage valikutest mõõdistamise teenus. Kohe peale tellimuse kinnitamist võtab meie meeskond teiega ühendust, täpsustatab asukoha ja lepib kokku Teile sobiva aja mõõdistamise teostamiseks.

Lisaküsimuste korral võie alati helistada ajavahemikus 8-16 telefonil  +372 666 7668

Dekoorklaasi meeskond tuleb teile rõõmuga appi!

Kui olete endas kindel võite võtta mõõdud ise järgides järgmisi juhiseid:

Kõik mõõdud tuleks võtta võimalikult täpselt ja edastada meile mm mõõdus ( N: 1 370mm x 600mm).  Pistikuavade mõõdud mõõdetakse samuti avade tsentrist ning nende positsioneerimiseks võtke külgmine mõõt alati lähemast servast ning nende kõrgus alati alumisest servast. vt. joonis 1

Mõõdistamine 1

Juhul kui vajate kahte või enamat köögiklaasi mis käivad omavahel kokku siis peaks nende mõõtmisel alati arvestama maha tellitava klaasi paksuse  vt. joonis 2.

Mõõdistamine 2

Juhul kui teie klaas on erikujuline, siis on vaja lisada veel mõned mõõdud mis kõik võetakse alumisest servast suunaga ülesse poole. Vaata joonis 3.

one_product_page

Kui on väikegi võimalus et mõni mõõte ei saa täpne siis tasub kaaluda meie meeskonna kutsumist. Sellega jätate kogu vastutuse meile.

Lisaküsimuste korral võie alati helistada ajavahemikus 8-16 telefonil  +372 666 7668

Dekoorklaasi meeskond tuleb teile rõõmuga appi!